top of page

VR-PLÁNOVAČ

Náhled ve virtuální realitě ihned prozradí odpovědi na veškeré otázky spojené se stavbou nebo koupí domu či bytu!

WhatsApp Image 2021-08-09 at 09.23.30.jpeg

NÁHLED OD ARCHITEKTA

Ve spolupráci s architektem pro vás vytvoříme 3D model libovolné budovy včetně okolí. Díky individuálnímu přístupu je možné vidět například změny provedené v půdorysu stavby nebo jak do sebe zapadají jednotlivé prvky, které si přejete do stavby začlenit. Náhled od architekta je zároveň základem pro vytvoření náhledu VR. Můžete nám jej dodat již zpracovaný, anebo to nechat na nás.

NÁHLED VR

Nebude nám ta ložnice malá? Nebo je naopak zbytečně velká? A co chodby, nejsou příliš úzké? Ještě mi tu chybí menší okno na západní straně. A jaký bude výhled z tohoto okna? Ta terasa je skvělá, jak se tak po ní procházím...

Abyste mohli jednorázově plánovat a procházet budoucí stavbou, nepotřebujete ani vlastní VR brýle coby vstupní bránu do virtuálního prostředí domu nebo bytu. Přijedeme za vámi s naším zařízením, na kterém vám vše předvedeme.

Pokud máte brýle pro virtuální realitu Oculus Quest 2, budete mít k dispozici instalační soubor a spolu s ním i neustálý přístup přímo do navrženého prostoru.

WhatsApp Image 2021-08-09 at 09.33.05.jpeg

Realizace

1.Krok

Poslete nam svuj navrh od vaseho projektanta / architekta , nebo jen pudorys ze ktereho udelame jednoduchy ci slozity navrh nebo jen plan a my vam vymodelujeme samy

2.Krok

my zpracujeme/vytvorime navrh

3.Krok

 vlozime navrh do nasi VR aplikace abyste si mohli vas projekt projit jako v realu

4.Krok

posleme vam instalacni balicek pro instalaci do vasich VR bryli Oculus Quest a nebo za vami prijedeme a predvedeme

bottom of page