top of page

VR-PLÁNOVAČ

Náhled ve virtuální realitě ihned prozradí odpovědi na veškeré otázky spojené se stavbou nebo koupí domu či bytu!

WhatsApp Image 2021-08-09 at 09.23.30.jpeg

NÁHLED OD ARCHITEKTA

Ve spolupráci s architektem pro vás vytvoříme 3D model libovolné budovy včetně okolí. Díky individuálnímu přístupu je možné vidět například změny provedené v půdorysu stavby nebo jak do sebe zapadají jednotlivé prvky, které si přejete do stavby začlenit. Náhled od architekta je zároveň základem pro vytvoření náhledu VR. Můžete nám jej dodat již zpracovaný, anebo to nechat na nás.

NÁHLED VR

Nebude nám ta ložnice malá? Nebo je naopak zbytečně velká? A co chodby, nejsou příliš úzké? Ještě mi tu chybí menší okno na západní straně. A jaký bude výhled z tohoto okna? Ta terasa je skvělá, jak se tak po ní procházím...

Abyste mohli jednorázově plánovat a procházet budoucí stavbou, nepotřebujete ani vlastní VR brýle coby vstupní bránu do virtuálního prostředí domu nebo bytu. Přijedeme za vámi s naším zařízením, na kterém vám vše předvedeme.

Pokud máte brýle pro virtuální realitu Oculus Quest 2, budete mít k dispozici instalační soubor a spolu s ním i neustálý přístup přímo do navrženého prostoru.

WhatsApp Image 2021-08-09 at 09.33.05.jpeg

REALIZACE

Na úrovni virtuální reality se můžete požadovaným prostorem procházet kdykoliv chcete, a tak dlouho, jak právě potřebujete. Zásadní otázkou, kterou byste si měli předem odpovědět je, jak moc při tom chcete jít do detailu. Záleží totiž jenom na vás a my už se vám v rámci realizace výsledného návrhu maximálně přizpůsobíme.


Ať už nám dodáte jakékoliv podklady, následující dva kroky vedou k neomezenému počtu kroků ve virtuální realitě.

1.Krok

Pokud chcete ve virtuální realitě „vychytat“ co nejvíce nuancí, a právě proto si žádáte mimořádně detailně zpracovanou prohlídku, zašlete nám návrh od svého projektanta či architekta.

 

Pro vytvoření jednoduššího zobrazení požadovaných prostor nám postačí i půdorys.

 

Další možností je zaslat nám pouze plán budovy. O kompletní zpracování návrhu se rádi postaráme za využití vlastních zdrojů za vás, ať už si přejete jednodušší, anebo složitější variantu zobrazení VR.

2.Krok

Jakmile je návrh hotový, vložíme jej do naší VR aplikace. Výstupem, který od nás obdržíte, je originální instalační balíček do vašich VR brýlí Oculus Quest. Pokud brýle k dispozici nemáte, přijedeme za vámi a vše vám předvedeme osobně.

VR TOURS

Prohlídky ve virtuální realitě spojují příjemné s užitečným. A budoucnost s přítomným okamžikem. Pokud jste se na našich stránkách dostali až sem, pak je pravděpodobné, že vás zaujaly nové možnosti, které činí VR-TOURS dostupné pro každého kdo staví, pracuje na plánech konkrétní stavby, anebo je každý den aktivní součástí realitního trhu.
Děláme stavebnictví efektivnější, stejně jako marketing nabízených nemovitostí. Kontaktujte nás pro méně práce a lepší výsledky!

bottom of page